Single post: Concurs "Lansare Destiny cu Media Galaxy"

  1. #35 SP
    Member enemigo's Avatar
    In primul si primul rand, multumiri echipei de la Altex cat si echipei Console Games. Concursurile astea sunt o surpriza foarte placuta, mai ales dupa ce te intorci de la o zi grea de munca. E nice sa vezi ca se tine cont de tine ca gamer, si mai ai parte din cand in cand de "bounties".

    Vad ca toata lumea vine cu povesti care mai de care frumos scrise, cu inceput cuprins si incheiere. Fosta mea profesoara de romana chiar ar fi mandra de asa tineri bine pusi la punct. Glumesc, chiar m-am uitat prin randurile de mai sus si e frumos ce s-a scris. Cam toata lumea merita un premiu.

    Eu n-am so lungesc. Initial Destiny nu m-a prea atras, tin minte ca primul meu contact cu "travelerul" a fost printr-un trailer postat de Monky. Dupa ce am luat parte la Beta (printr-o precomanda la PSul alb de la Altex pentru acel beta pass, care apoi am anulat-o...da stiu, not nice at all) parerea s-a schimbat cu 180 de grade (in cap imi vine "30 de grade" "30 de grade" the horror ). E un joc freakin' awesome, imi place partea de upgrades, classes n all the other SciFi "shait". Basically I came, I saw, I conquered. Destiny e un must have pentru colectia mea.

    Bafta tuturor si last but not least, PS4 for the win!

    = o poza bad ass pentru o comunitate bad ass =
    Attached Images Attached Images dst.jpg