Single post: Concurs "Lansare Destiny cu Media Galaxy"

  1. #46 SP
    Member denists66's Avatar
    Multumim Altex / Media Galaxy si Console Games pentru concursurile din ultima vreme ! Ma bucur sa vad ca sunt evenimente de genul si pe la noi.


    Am jucat Destiny destul de putin, doar in perioada in care puteai juca Beta fara cod, dar destul cat sa imi pot face o parere. Cel mai mult la acest joc mi-a placut ca iti poti personalize caracterul, lucru rar intalnit la jocurile actuale. Grafica este buna, chiar si pe o consola veche de 8 ani ( PS3 ). Imi place ca poti juca COOP, mai toate misiunile le-am facut cu ajutorul altor playery. Sunetul este ok, nimic de reprosat la acest capitol. Un alt lucru bun la Destiny este multiplayerul, realizat in asa fel incat si un jucator de level mic are sanse.
    Si sistemul de upgrades mi se pare interesant, dar din pacate nu am avut prea multi timp sa ma joc cu el. Caracterul meu preferat este Warlock, mi se pare op la multiplayer.
    Per total este un joc ok, dar pe care nu l-as juca doar castigat aici sau cumparat peste 6 luni - 1 an cand mai scade pretul. Nu vreau sa il laud aiurea ca oricum nu imi maresc asa sansele de castig .
    In opinia mea Destiny este ca un Titanfall disponibil si pe playstation.
    Nu am mai jucat vreun joc de Bungie, deci daca voi avea ocazia sper sa nu ma dezamageasca.

    Cam atat a fost si de la mine, mult noroc tuturor participantilor !!!

    Ops, am uitat sa precizez consola : Playstation 3
    Attached Images Attached Images destiny.jpg