Quote Originally Posted by djleo666 View Post
In momentul cand dai Download Games Goldul se muta pe cealalta consola. Apoi trebuie ca celaltalt sa debifeze Home console si tu sa rebifezi pe a ta, etc...etc....si asa mai departe. Pare incurcat.

Oricum ca regula generala ca sa vrei sa te unesti cu cineva trebuie sa oferi ceva: spre exemplu eu ma unesc cu unul care are cumparat Destiny, il iau si eu si cand EU cumpar Horizon 2 il va juca si el. Adica cineva cumpara ceva, si celalat altceva. Ca de pomeni nu cred ca se va gasi nimeni sa ofere...

---------- Post added 17-09-2014 at 15:55 ----------

Later edit...si mai e o chestie - cumpararea jocurilor la comun, eu spre exemplu poate luna asta ma tine buzunarul sa dau 1/2 dintr-un joc, poate luna viitoare nu. Ce face celalalt, nu mai cumpara? Sau cumpara doar el si eu ma joc moka? Si inca un lucru si gata, ce te faci cu cei care prefera jocurile fizice, nu digitale? Adica degeaba eu ma unesc sa zicem cu Rodarkone daca omul e colectionar, ca degeaba as vrea sa iau de la el ceva digital ca nu gasesc! Sau la fel cu Danny1923 care ii place sa vada jocurile pe raft.
Ai si tu dreptate tocmai de aceea trebui vorbit inainte cu acea persoana cu care te legi de ex eu pot da gold pt 1 an si jocul kinect sports rivals numai pt kinect.....ce contine 6 sporturi...