Tocmai pentru ca ai un iPhone 5S ar fi normal ca sa fii deja obisnuit cu ce posteaza "tot internetul". Acel "tot" despre care vorbesti, ca si la lansarea lui iPhone 4, 4S, 5, 5S, va posta intotdeauna hate stuff. La 4 si 4S spuneau ca se sparge instant sticla - am iPhone 4 si in ziua de azi e perfect. La 5 au dat-o in Antennagate - l-am luat de la lansare si n-am avut niciodata issues (de fapt n-am intalnit un singur iPhone 5 sau 5S caruia sa-i scada semnalul daca-l tii "incorect"). Acum la 6 nu le convine ca se indoaie...

Anyway, asa cum spuneam, tu ca posesor de iPhone ar trebui sa fii obisnuit cu hatereala asta... dar vad ca ai inceput ca si restul. Vai, se sparge... vai se indoaie... Sa fim seriosi, am vazut 3-4 insi care indoiau un iPhone 6 Plus (dintre care 3 sunt platiti pentru asta), si gata! It's the end of the world! Come on... propaganda Samsung & Co isi face datoria, si vad ca si-o face bine! La celelalte telefoane care au fost date ca exemplu ca se indoaie, nu te-am vazut sa comentezi nimic. So, it's pure hating! Si off-topic, pentru ca iPhone 6 dupa cum s-a vazut rezista bine merci.

Oricum, imi pare rau sa o spun, dar vei primi warning pt. off-topic... pentru ca tu in continuare o tii cu "iPhone 6 se indoaie", desi vorbesti despre iPhone 6 Plus. Asta desi v-am rugat sa nu mai postati off-topic.