tudy te inteleg perfect. Probabil ca si eu daca as fi avut un 5S nu as fi fost extrem de convins sa fac upgrade-ul. Nu spun ca n-ar merita (mai ales daca as fi luat banuti frumosi pe "vechiul" 5S), ci ca intr-adevar nu e o revolutie (i-as spune mai mult o evolutie ceruta de piata - bigger screens). Insa pentru mine, care de-abia astept sa ma intorc la iOS si sa scap de phablet, e perfect! E simplu... si repet: e perfect pentru mine si situatia de acum. Mai ales ca-l iau "moka".

Si acum, intrucat am primit azi un PM in care am fost intrebat daca lucrez la Apple sau primesc bani de la ei pentru a le promova produsele... o sa raspund aici in mod public: Nu, niciodata nu am primit de la Apple, distribuitorii sai sau cei care se ocupa de promovarea Apple in lume... absolut NIMIC. N-am primit niciodata un discount, n-am avut niciodata nici macar bannere de la Apple, iStyle, Newcom & Co. (nu ca nu mi-as fi dorit - orice ar ajuta site-ul ar fi bine primit). N-am primit niciodata produse de la ei pentru teste si nu am avut niciodata vreun avantaj financiar din partea oricui se ocupa worldwide de produsele Apple. Tot ce am prezentat, laudat sau chiar injurat si legat de Apple, au fost produsele proprii, cumparate din banii mei...

Sorry, de off-topic, m-am simtit obligat sa mentionez lucrul acesta din nou. Mi se pare ciudat sa primesc o astfel de intrebare avand in vedere ca in prezent folosesc un smartphone cu Android (si o fac de aproape un an, nu doar de o zi-doua)... asa cum am mai folosit si in trecut. Faptul ca imi place un produs nu inseamna ca imi vand sufletul pt. el. La urma urmei, e doar un telefon...