Quote Originally Posted by Ramon View Post
Ok, deci la Evil Within am avut doua precomenzi. Ordinea in care Altex le-a preluat a fost invers cronologic. Adica prioritate a avut precomanda facuta mai recent, acum cateva zile.

Concluzia 1: ei iau in mai in serios precomenzile mai recente, pt ca probabil sansa e mai mare sa doresti acel joc decat o precomanda facuta acum cateva luni si care probabil nu mai e de actualitate pt tine personal.

Concluzia 2: e total opus cu ce sustin ei la telefon referitor la precomenzi si e inacceptabil sa se procedeze asa...

Se poate face o petitie?
nu stii cu un grad de certitudine daca altex ia mai in serios precomenzi recente, s ar putea - si asta e concluzia mea - sa nu i intereseze deloc.

se poate face o petitie, semneaza lumea... dar unde te duci cu ea?

nu poti sa i ameninti ca n o sa mai cumpere nimeni jocuri de la ei - unu la mana, n ar fi adevarat si doi, jocurile nu sunt nici 5% din totalul vanzarilor intr o oarecare perioada de timp.

in plus, am impresia ca ei sunt singurii de pe piata care practica in mod constant preturi decente. cu cine te lupti pana la urma?

@ronan n ar trebui sa ajunga maine? data de lansare in bucuresti, data plus 1 in provincie?