Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
Foarte dubioasa treaba indiferent cum privesti lucrurile , daca un magazin face promotii sa fidelizeze clientela astia ce fac defapt ? Nu are nici un sens si nimeni nu poate supravietui cumparand lucruri si vanzandu-le mai ieftin decat le-a luat .

Pe de alta parte cum sa le faci orice fel de plangere cat inca sunt in termenii contractuali ? Din pacate abia dupa ce o sa se materializeze "tepele" abia atunci poti sa mergi cu jalba in protap . Ce faci mergi la politie si le zici ca ti se pare o pacaleala ? Cea mai buna varianta e sa te abtii sa le dai bani .

Amuzant e ca :



deci teoretic pot sa te mai lungeasca si dupa trecerea celor 3-4 saptamani si cum romanu-i intelegator

Cum zice americanu' :

If it's too good to be true, then it probably is.

Am vazut si eu astazi reclama, credeam ca initial strang oferte de la toti, dar se pare ca m-am inselat.

Ma uit la termenii si conditiile lor si vad ceva extrem de interesant "Livrarile se vor efectua, in medie, in 3-4 saptamani de la incheierea campaniei" . Intrebarea mea este cat dureaza campania? 1 luna / 6 luni / 1 an / 2 ani? A vazut cineva cat dureaza aceste campanii? Daca aceste campanii dureaza 2 ani, atunci acesta este pretul corect la produse, pentru ca peste 2 ani si 1 luna pretul lui PS4 va ajunge la mai putin de 900 RON.


AlexB