Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
Intr-adevar am cumparat jocul de la userul Snick deoarece desi era la acelasi pret cu cel oferit de Siege15, jocul era sigilat si in viziunea mea asta era un plus. Si mi s-a parut de prost gust sa ii zic lui Siege sa lase din pret din moment ce amandoi am convenit asupra unui pret. Am amanat intalnirea cu Siege15 pentru ca chiar aveam o treaba nu pentru ca "pisica mea voia o hainuta noua de iarna". In fine, a fost greseala mea ca nu am reusit sa il anunt pe Siege15 ca nu mai sunt interesat. Nu are rost sa invoc motive pentru care lucrurile s-au desfasurat asa (din punctul meu de vedere) pentru ca nu asta e rostul reply-ului meu. Ce vreau sa zic este ca imi cer scuze Siege pentru orice neplaceri create si, desi de data asta mi-a scapat un tip de comportament ce il detest la altii, va pot asigura (cel putin rating-urile mele va pot confirma asta) ca asta nu este o regula in tranzactiile pe care le intreprind pe acest site. Va multumesc pentru intelegere.
Ai mers la 2 capete, nu-i puteai spune lui Siege ca renunti la jocul lui decat dupa ce te vedeai in brate cu jocul de la Snick. In caz ca se razgandea Snick, te intorceai la Siege. Asta e motivul real, restul e cancan. Dar se poate intampla si invers, ca vanzatorul sa mearga la mai multe capete.