Pai spune-mi atunci ce avantaj ai ca e tableta din metal daca tu pui husa pe ea? Mai conteaza ce e dedesubt din moment ce contact cu materialul nu ai? Ca de rezistenta sporita nu cred ca e cazul, uita-te doar la cum se vad valurile alea. Bine ca nu a aparut bendgate si acum, ca era teroare.

Eu de vreo 2 ani nu mai folosesc cover la nimic. Ma simt mai bine asa, simt device-ul pe care il folosesc mai bine, e o cu totul alta experienta decat dintr-o husa ieftina. Iar cand spun ieftina nu ma refer la pret.

Also, asta am observat si eu la foarte multe persoane, nu isi spala device-urile aproape deloc. Eu am servetele umede pentru laptopuri si cel putin o data la 2-3 zile sterg tot, mai putin ecranul laptopului si al monitoarelor la care folosesc altceva. Imi aduc aminte in vara cand am fost cu un amic in Obor sa se intalneasca cu cineva sa cumpere un Note 3. Dupa ce l-a luat am fost la el si cu un servetel umed m-am oferit sa-l sterg putin. S-a facut pur si simplu negru servetelul de la jeg. Yuck!