Normal ca nu e neamt . Chiar trebe sa pun totul intre ghilimele ca sa se inteleaga ? Ati fost vreunu din voi in fata la TNB sa vedeti ce poze cu el aveau "tinerii" de acolo ? Daca nu, va zic eu. Ii facusera mustata ca a lu Hitler si scandau cu totii ca nu-l vor pe neamt. "NEAMT" !

Dar e foarte ok si aici. Se vede cine pe cine a votat si cine a castigat (alegerile). Ma uit la varsta voastra si vad exact ce am vazut la urne. Cei mai in varsta, il prefera pe Ponta (si da, parerea mea e ca e un dobitoc) iar tineretul, pe Johannis. Oare de ce ?

Dar deh, e foarte usor sa jignim cand suntem moderatori aici si sa punem totu ca un citat (btw, vezi ca ai uitat sa inchizi ghilimelele).

Nu inteleg de ce ne certam pentru niste alegeri. Lumea a iesit la vot pentru o schimbare si nu orice schimbare, dar ca sa iasa presedinte ORICINE INAFARA DE PONTA !!!

Recunosc, nu am pic de cunostinte de politica si ca in anii trecuti, am mers pe principiu, nu ma intereseaza nu votez sau merg sa-mi anulez votu ca sa nu-mi foloseasca scarbele astea numele aiurea, dar sa fim seriosi, viitorul este al nostru, nu al pensionarilor care sunt majoritari si probabil mor in 2-3 ani si nu le mai pasa.

http://www.gandul.info/puterea-gandu...sinos-13575738