Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Mi-e rusine cand ma gandesc ca o sa-ti platesc pensia.
Pana sa imi platestu TU pensia mea, mai bine strange bani pentru pensia ta si pentru parintii tai, pentru ca or sa aiba nevoie de tine. Socoteala cu idolul sta in felul urmator...abia astept sa inceapa urmatorul sezon din American Idol. Socotesc discutia asta inchisa.

PS. Vezi ca am mai gasit un post al tau in care il faceai pe @cryyo "incuiat" si prost informat si este de-al nostru de pe forum.



Quote Originally Posted by Pizzi View Post
Maestre, doar o curiozitate. Pe tine ce te deranjeaza, de fapt? Ca nu a iesit canditatul votat de tine? Sau nu stii cum sa le transmiti tuturor care nu au aceeasi orientare politica cu tine ca sunt niste idioti?
Nu o lua ca pe un repros, sunt doar curios pentru ca te vad foarte inversunat si nu inteleg de ce. Cheers!
Am anulat votul, pentru ca am considerat ca nici un candidat nu merita sa conduca Romania. Sunt, am fost si voi fi, impotriva lui basescu si politrucilor de langa el, cei care au condus Romania in dezastrul in care ne aflam de 10 ani. Amnezia nu salveaza Romania !! IA te rog si citeste thread-ul asta de la prima pagina, pana la ultima si o sa intelegi de ce sunt atat de inversunat cu Iohannis si basescu care il papusareste cum vrea el pe "neamtul" corect. Este ultimul post al meu pe thread-ul asta. Poate peste 2-3 ani...