PROBLEMA :

Sambata seara am fost cu un amic in Altex Unirii ne-am cumparat amndoi DRIVECLUB SPECIAL EDITION , ajung acasa desigilez jocul si observ ca in cutie se afla doar cele 2 stickere ( DRIVECLUB 1 ALB 1 ROSU ) , stau 2 minute , reflect asupra situatiei si imi sun amicul " BRO ce ai primit in cutie ? " , pai am primit 1 pliant cu codul bonus unul cu PS Plus si stickerele , ok .... iau din gunoi folia ma uit cu atentie daca avea sigiliul PS4 observ ca il avea ma sfatuiesc cu amicul si imi spune ca a mai patit asa la WatchDOGS iar remediere a fost simpla a dat un e-mail catre [email protected] si in 2-3h a primit codul pe e-mail , auzit informatia asta ma relaxez total joc 1-2 h jocul si ma hotarasc sa le dau un e-mail . Le-am scris frumos ce am patit le-am spus ca le pot trimite si un SCAN / POZA cu BONUL si jocul daca doresc sa nu creada ca este luat de pe OLX si incerc sa fac o " combinatie " si ce sa vad dupa 3 zile nu am primit nici macar un raspuns , astazi am revenit cu un FW si la fel NIMIC . Ce ma sfatuiti sa fac ?