Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
Macar vom avea chestii oficiale - ca si eu daca spun amu' c-am cazut asta, acum 2-3 luni, nu ma crede nici dracu (nu e poza mea insa reprezinta cam 99% din ce-am vazut - poza am gasit-o cautand imediat dupa ce le-am vazut pe cer. Am scris ceva de genu red lights ufo...whatever.). Le-am vazut in Cluj (zona marasti) deasupra unui bloc de pe strada fabricii. Aveam usa la balcon deschisa cand dintr-o data am auzit asa ceva sunet infundat (ca un bass) si am zis ca sa ies sa vedem ce se aude asa (initial am crezut ca e ceva manelist cu BMW-ul, jos la scara). Cand colo...ce sa vezi? 5 punche rosii, deasupra blocului, formau un cerc apoi au inceput sa se invarta apoi s-au aliniat si au disparut. No ma...am stat si m-am uitat la ele ca prostu mut de uimire. Acel sunet infundat a incetat odata cu disparitia lor.

Si nu era weekend sau ceva, era intr-o seara de miercuri sau joi. Initial am crezut ca-s ceva lumini de la concerte dar nope...
Poate imi faci si mie cunostinta cu dealer-ul tau cand mai trec prin cluj pe la cumnatul meu.