Dupa cum spune si titlul caut casti pentru gaming . Sunt intr-o dilema imensa , am citit zeci de review-uri am urmarit zeci de filmulete de prezentare pe Ytube si nu am ajuns la nici o concluzie . Momentan folozesc RAZER KRAKEN PRO ( stereo ) pentru League of Legends , sunt ok dar am inceput sa joc shootere destul de mult pe PC cat si pe PS4 , caut de cca 4 - 5 luni o pereche de casti care sa fie ok din toate punctele de vedere . Ce doresc eu de la aceste casti :

Avand in vedere ca in proportie de 90% voi juca SHOOTERE : BASS , SURROUND bun , Microfon bun , WIRELESS sau WIRED , chiar nu stiu , doar stiu cu siguranta ca cele Wireless pe care le-am avut ( Sony MDRRF925RK) au fost slabe ( sa nu spun altfel ) .

Multa lume vorbeste de SONY GOLD WIRELESS ( dar eu le-am ascultat si mi se par sub medie ) , pentru PC ma gandeam la RAZER KRAKEN 7.1 fiindca sunt multumit de KRAKEN STEREO ( built quality si sunet , foarte slab microfonul ) dar poate cineva o sa ma indrume spre drumul cel bun . Pana acum toate informatiile de pe acest thread au fost utile , tot ce am cumparat in urma sfaturiilor primite aici a fost exceptional sper ca si de aceasta data sa fie la fel

---------- Post added 05-01-2015 at 12:43 ----------

Help:-ss