@necrosmoke
Sigur ca playstation iti poate arata soldul ca la atm. Dar uneori playstation-ul pierde semnalul si nu poate comunica cu banca. Mai bine introdu cardul in unitatea optica a consolei, cu banda magnetica in jos, tasteaza pinul si astfel poti afla datele completate la card sau soldul.

Daca nu reusesti scrie pe forum cifrele de pe fata si spatele cardului, precum si data de expirare si vb noi la sony sa iti verifice soldul.
O alta idee ar fi sa vb la banca sa iti activeze optiunea la card astfel incat sa poti face tranzactii pe ps store direct la atm.

In orice caz sa nu folosesti datele reale din buletin (alea folosite cand ai facut contul la banca) ca astia iti fura toti banii de pe card sau "handicapati de sony" o sa iti sparga apartamentul sa iti fure din frigider (ca sigur in biblioteca nu ai nimic) sau sa interoghezi soldul la atm, pt ca poti ajunge pe mana politiei (eu tot am sperante ca prostia va fi pedepsita).

Postarile tale #3011 si 3014 sunt de senzatie. Eu cred ca tu incepi sa scrii o propozitie si dupa primele doua cuvinte uiti ce ai vrut sa spui ... Sincer.

Mult spor !