Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
Ca sa fim corecti au anuntat inainte de sarbatori ca vor relua livrarile si comenzile incepand cu data de 06.01.2015 si cred ca au plecat in vacanta . Sa nu inteleaga cineva ca le tin palma dar e bine ca n-au renuntat la romanica sa le mai faca ceva concurenta astora cu "magazine in domeniul gaming" de la noi care , my god , sucks . Daca ar mai veni si altii ( din Polonia , din Cehia de unde vor ei ) ar fi perfect . Unii se plang de bariera lingvistica dar eu ma lovesc de asta zi de zi cu unii care-s romani cica asa ca pot trece usor peste ea , chiar daca ei folosesc google translate macar incearca .
Eu nu ziceam de vacanta lor, in caz ca la asta te-ai referit...ci la faptul ca am facut comanda in 11.12.2014, prin 19-20 dec. le-am trimis un mail sa-i intreb care-i situatia comenzii (aparea storno pe contul meu de pe gamerland) si mi s-a raspuns ca au produsul in stoc si il pot trimite a doua zi cu livrare pana in 23 dec. daca doresc...le-am raspuns ca normal ca doresc (nu stiu de ce a trebuit sa reconfirm comanda), i-am inteles ca probabil e nebunie de sarbatori etc....dar pe urma (nu stiu exact cand au inceput problemele lor cu produse la 0 lei) nu am mai primit nici un email, desi dupa craciun evident ca le-am scris (bine, erau probabil in vacanta)...dupa 5 ianuarie din nou le-am scris dar nimic. Nici produsul nu l-am primit desi in 19decembrie le scrisesem ca doresc sa mi se livreze....aici m-am referit eu ca nu mi-a placut lipsa de comunicare...dar sunt de acord cu tine ca e bine ca nu au renuntat la romania, si eu comandam de la ei si voi mai comanda (Zelda WiiU preorder, i'm looking at you)