ati remarcat faptul ca arbitrii sunt foarte idioti? sau mi se pare numai mie? ideea e ca pe acelasi gen de tackling, alora le da lovitura si ma sanctioneaza cu galben, ori daca situatie e invers nu acorda nu schiteaza niciun gest.

am facut o echipa bunicica si v-as cere sfatul daca sa intru in vreun turneu online. joc 4-3-1-2 - cillessen, bocaly, varane, irtegun, azpilicueta, veratti, pirlo, pereyra, sneijder, higuain, gignac (ramos). nu am investit foarte mult in rezerve inca. ideea e ca lotul e bunicel, am rating 77, dar chemistry e inca mic - 49.
mai e o problema ca eu sunt inca la nivel semipro si imi e ca daca dau de greu prin online, o sa ma oftic si o sa ma las de joc.

aveti vreo recomandare pt un chemistry mai bun? vreun fundas central la un pret ok, care sa-l inlocuiasca pe irtegun; in varianta francez, spaniol, italian - premier league, serie a, la liga.

de asemenea as vrea sa imi iau un fundas dreapta bun, dar din ce am citit ce ati postat voi coleman sau walker sunt britanici din premier league si eu nu am in afara de azpilicueta (si ala luat fiindca evra era mai scump si un pic mai slab) vreun alt jucator din anglia.

accept sfaturi si pentru un top 5 jucatori buni si la preturi rezonabile. daca dati si pe posturi, fac cinste cu prima ocazie cand facem o intalnire.
posturi deficitare: fundas central, fundas dreapta, mijlocas central, mijlocas defensiv.