Quote Originally Posted by ssergiiu View Post
Buna baieti... Sunt Sergiu
De maine seara cand o sa ajung de la servici o sa intru si eu in lumea consolelor. O sa fie un Ps4, acum as avea nevoie de cateva informati pe care poate le-as gasi dar sunt mii de pagini. Cateva jocuri care se pot juca in split screen. Un ajutor pentru crearea unui ps+ as vrea plata sa fie de pe un card de romania. Si daca aveti ceva sfaturi pentru cei ca si mine care nu au avut de-a face cu asa ceva. Mersi mult.

(ssergiiu)
Salut. Split screen eu am jucat doar Plants vs Zombies Garden Warfare care are in principal multiplayer si trebuie sa ai ps+. Cont iti faci foarte usor din consola, setezi tara de origine romania ca sa accesezi playstation store romania(au si pagina de facebook).
Ca sa atasezi un card :
Go to PLAYSTATION NETWORK > ACCOUNT MANAGEMENT > ACCOUNT INFORMATION > ADDRESS and have it match the PSN Billing Address found in:
PLAYSTATION NETWORK > ACCOUNT MANAGEMENT > ACCOUNT INFORMATION > BILLING INFORMATION.
Ca sa iti cumperi ps+ te duci in store si ai acolo rubrica separata ps+ si alegi pe ce perioada vrei sa fie.