Quote Originally Posted by eastbason View Post
Eu acum i-am trimis un mesaj cu contul in care imi vreau avansul inapoi. Cel putin mie asa mi se pare normal....sa.mi trimita banii...ca jocul oricum nu cred ca o sa mai ajunga vreodata.

Salut, s-a primit avansul de la wasbason, asa cum afirma. Totodata, a fost anuntat in repetate randuri ca in cazul in care din varii motive, pachetul nu va ajunge, i se v-a returna avansul + un mod de a ma revansa pt situatia neplacuta. Din pacate, am intampinat probleme la transport, iar prima cutie a ajuns lovita si am trimis-o inapoi recuperandu-mi ulterior banii, dupa 2saptamani si 2 zile de negocieri. Ulterior am incercat sa apelez la serviciile unei cunostinte, pt a evita un nou epison neplacut cu serviciile de transport. Respectivul trebuia sa ajunga de cateva zile in tara, cu o masina. Momentan, nu am nici un raspuns. Userul Eastbason, a primit mereu feedback in cel mai scurt timp posibil, indiferent ca m-a contactat telefonic sau prin sms. N-am incercat sa pacalesc pe nimeni niciodata si nu voi incepe acum. A fost anuntat cu priveire la returnarea avansului, din pacate, la inceputul lunii viitoare. Inca o data, imi cer scuze pt intarziere si neplaceriile creeate (chiar daca nu depind de mine), din moment ce mi-am luat angajamentul... O seara buna.
PS: imi pare rau, dar nu pot urmarii topicul, asdar daca nu raspund cateva zile, nu va panicati. Multumesc pentru intelegere.