Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
Am si eu o intrebare, din pura curiozitate, pentru cei care detineti console curent-gen: Mai folositi si consolele last-gen? Intreb asta pentru ca ma gandeam acum cateva zile daca Destiny pe last-gen este populat.
Sa fiu sincer, eu am din ce in ce mai putin timp pt. next-gen (sau current-gen), daramite sa mai apuc sa ma joc pe cele vechi. Dar recunosc, cand ma apuca nostalgia, ma joc chiar si pe PS2... Nu stiu daca Destiny pe last-gen e super populat, dar sincer e pacat sa nu joci asa ceva pe ultima generatie (jocul arata si se misca impecabil).

Frumos solecon! Incepusem si eu sa colectionez chestii legate de FF, si mi-am dat seama ca ma ruineaza treab asta. So i stopped. I suck, i know!

In alta ordine de idei... in ultimele zile m-au catranit cativa romani de-ai nostrii de pe forum. Insa de curiozitate, am inceput sa ma "dau" pe alte forumuri si site-uri, sa vad ce si cum... si Dzeule Mare, prin alte parti e Hell Unleashed! Trolli peste trolli, injurii la greu, nu mai sta nimeni sa cenzureze cand isi baga si isi scoate cineva... E clar: acum au atat de multi oameni acces la internet, incat acolo unde este "puhoiul" mare, e aproape imposibil de moderat si de tinut totul curat. Prin urmare am ajuns din nou sa ma bucur de ce avem noi aici... avem si noi uscaturile noastre, dar prin alte parti e mai toata padurea uscata si mancata de termite...