Nu inteleg ce treaba are faptul ca mie mi se pare mai misto Xbox One, cu o "functie" prost facuta. Asa va place sa va luati de mine, de parca PS4 este parte din familia voastra si-l jignesc de fiecare data cand zic ceva de rau de el.

Nu cred ca e cazul sa fim ironici sau sa ne batem joc unii de altii. Am bagat si eu bani, ca si voi, in acelasi hardware si am anumite nelamuriri.

Si nu inteleg. Va deranjeaza faptul ca pe mine ma deranjeaza sunetul produs de consola (valabil si la Xbox si la PS) ? Nu puteti sa dormiti noaptea din cauza asta ? Sau care-i faza ?

Da, are cateva plusuri, mai ales la grafica jocurilor exclusive si la dimensiunea consolei propriu-zisa, dar OS-ul este facut cu picioarele, este greoi si fara sens, iar controllerul este o gluma proasta.

Imi cer scuze daca va simtiti ofensati cand ma iau de sufletul vostru pereche, dar sa accepti o chestie ca asta, care efectiv iti umple libraria de jocuri pe care nu le mai ai pe HDD, doar ca sa fie mai multe la numar, este chiar o prostie si sa o mai si lauzi...

PS: Tudor, ca tot vorbesti de HDMI, ca fapt divers pana si cablurile sunt mai calitative la Xbox decat la PS4. De casca din pachet nu mai zic.