Nu are treaba. Trust me, daca e sa fiu fanboy de ceva, sunt de Apple, in niciun caz de Microsoft (am Mac tocmai pentru ca nu suport Windows ). Dar m-au tot dezamagit in ultimii ani asa ca o sa cam renunt, usor usor, la ei.

Nu stiu la ce bara de aplicatii te referi.

Ce erori iti dadea de ai schimbat-o ? Ce le-ai spus baietilor de la service de ti-au schimbat-o ?

Si da, OS-ul de pe Xbox arata oribil cu patratelele alea (interfata Metro din Windows), dar totul se misca foarte repede, intrarea si iesirea dintr-un joc, precum si reintrarea in el este instant, faptul ca poti deschide 2 aplicatii in acelasi timp s-a dovedit fff util pana acum si-mi lipseste pe PS4 si multe alte lucruri.

Daca eram fanboy, nu o cumparam. Nu o luam doar ca sa ma laud ca am luat-o, asta e clar. Chiar imi plac exclusivitatile si e o adevarata placere, odata ce intru intr-un joc si merge bine, sa ma joc pe ea, mai ales la cum arata unele jocuri (Infamous SS este, pana acum, cel mai bun din punctul asta de vedere, dar nici Driveclub noaptea, pe ploaie/zapada nu este de neglijat, fiind 1000 de clase peste orice exista pe Xbox One/PC in acest moment).