Quote Originally Posted by Enkidu View Post
Astia de la Altex/MG duc nesimtirea si prostia la noi cote...pe scurt am facut rezervare la DS2 in MG Orhideea ieri (dupa o precomanda facuta in 24 martie pe principiul cu cat mai tarziu precomanda cu atat ai mai multe sanse sa primesti jocul in ziua lansarii....vise care devin reale doar lui Monky),nu ma asteptam sa ma contacteze chiar pe 2 aprilie sa merg sa ridic rezervarea dar nici pe 3 aprilie nu am fost bagat in seama asa ca pe la 15 am sunat la 021 9196 si un nevinovat mi-a spus sa fac rezervare la alte magazine ca poate ma baga aia in seama....
Asa ca m-am dus la MG Orhidea unde evident jocul zacea pe raft, am cerut sa vorbesc cu responsabilul /seful magazinului ,un sinistru care nu a fost in stare sa lege 2 fraze coerente,carui i-am cerut sa-mi explice de ce daca am rezervare in magazin de aproape 24h si produsul este in raft nu am fost anuntat ,asa cum suna mailul de rezervare,sa vin sa ridic produsul? A raspuns ,dupa multe aberatii, "Trebuia sa mai sunati dvs. din cand in cand"......moment un care am vrut sa-i iau capul de pe umeri....cu o ultima farama de luciditate m-am intors si am plecat,ca altfel faceam Pastele la parnaie,......retineti RESPONSABILUL DE MAGAZIN DE LA MEDIA GALAXY ORHIDEEA!

Daca nu ai primit si al doilea mail, rezervarea nu era valabila. Numai dupa ce primesti al doilea mail, rezervarea e valida.

Primul mail primit de la ei este un mail automat trimis la cateva secunde dupa ce se da rezervare in magazin si nu este un mail de rezervare efectiva in magazin.