Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Guys, de vreo 3 zile am probleme cu un controller. Se deconecteaza din senin pt 1 secunda, dupa care se conecteaza la fel. Problema cea mai mare e ca uneori face asta si de 10 ori la rand, la interval de 1-2 secunde si e chiar frustrant. Gamepad-ul nu a fost scapat pe jos sau alte prostii de genu. Culmea e ca pe celalalt l-a scapat prietena pe jos, dar merge fara probleme (poate ar trebui sa-l scap si pe asta ).

Initial m-am gandit ca sunt bateriile pe duca, dar si dupa ce le-am schimbat/reincarcat, cu 2 seturi diferite, tot la fel face.
Dubios este ca uneori face doar cand nu-l folosesc (pun pauza sa fac ceva si vad/aud cum se deconecteaza) si in rest, cat timp e folosit, merge perfect. Dar uneori face efectiv incontinuu in timp ce joc si ma exaspereaza.

Din pacate garantia iese din discutie, intrucat l-am luat de nou, dar de la cineva, nu din magazin.
Garantia nu iese din discutie deoarece nu stie nimeni daca gamepadul ala a venit cu consola sau a fost cumparat separat in plus daca ai un amic in uk sau germania se rezolva direct la Microsoft prin inlocuire.