...și imediat le caut și pe celelalte.

No astea-s jocuri care merită remake. Toți sunt �n criză de idei, toți nu mai știu ce să scoată...etc.

E simplu! Uită-te puțin �n spate (mă refer la developeri, etc)...să vezi tone de jocuri care pl�ng după un remake.

Ce..n-au tehnologie? N-au aparatură, n-au timp, n-au bani? Au de toate dar nu se implică...niște amatori.

...asta e, ce să-i facem. S-au dus vremurile bune.

Un remake la Medal of Honor 1,2 sau la Dino Crisis 1,2, sau la Resident Evil 2,3 sau la adevăratul Alone in The Dark 4 (că Alone in The dark ăsta...apărut anul trecut...e o glumă de joc. Dificultate -5, story 0, plin de bug-uri...etc)...plus alte sute.

...cuv�ntul magic e remake. At�t!

Ei se tot screm și scot jocuri de 6 ore. Uai...aia da. Stau 5 ani să facă un joc de 6 ore cu super mega grafică și cu o tonă de buguri.

Păi da...le fac cu bug-uri că știu că le permite sistemul să scoată patch-uri peste patch-uri. Pe rvemuri nu exista patch la un joc de consolă. Și nu erau nici așa multe bug-uri. Acuma...scot jocul...tone de bug-uri...

...hehhhhh! lasa frate că scoatem patch, băgăm update și gata.

Lipsă de respect, lipsă de interes, lipsă de tot...niște amatori (casual garbage).

Gata, m-am oprit.