Quote Originally Posted by MonkY View Post
Inseamna ca Todd Howard (care totusi e director la Bethesda de vreo 21 de ani) ne-a mintit pe toti. A spus clar la conferinta (vezi https://youtu.be/2KApp699WdE?t=1h7m55s) ca au inceput lucrul la el imediat dupa Fallout 3, in 2009. Dupa care au fost un pic busy cu Skyrim (doh), iar in ultimii 4 ani au lucrat la el "very, very hard". Acum, eu unul n-am prins niciun leak in ultimii 4 ani... daramite sa stiu din 2009 ca ei deja lucreaza la urmatorul...
N-am zis ca minte omu' ala, am zis ca imi vine greu sa cred ca isi permit sa lucreze atat de mult la el. Poate au inceput in 2009 sa lucreze la el, apoi au facut o pauza pentru Skyrim, apoi au facut Dishonored, apoi au mai lucrat putin la F4, apoi ESO si apoi au revenit la F4. Habar n-am, e doar o presupunere, dar imi vine greu sa cred ca au lucrat atat de mult la el si n-am prins si noi macar un leak in toti anii astia. Stim in rest de tot ce se lanseaza inainte sa fie anuntat, iar asta care e printre cele mai asteptate jocuri din ultimii ani sa nu fie leak-uit deloc? Greu de crezut.

Quote Originally Posted by MonkY View Post
Nu cred ca e cineva aici care joaca sau a jucat vreodata Fallout strict pentru grafica. Poate la Fallout 4 sa se schimbe asta... pentru ca arata foarte bine pe "next-gen"...
Daca te uiti cu cateva pagini in urma o sa vezi destule comentarii in care s-a pomenit grafica de cateva ori.