Deci eu am vrut sa imi vand PS3-u,userul walkman ma intrebat daca vreau sa ii dau 2 jocuri The godfther 2 si H.A.W.X la un pret spr. mic,i-am zis ca nu,mi-a adus un client ptr ps3 a zis ca vrea sa-l cumpere tot inafara de cele 2 jocuri,ok,dupa domnul Walkman a zis sa-i dau cele doua jocuri la 60 de lei care au mai ramas am acceptat gandinduma ca nu voi mai avea ce face cu ele,cumparatorul mi-a spus ca luni isi va primi salariul si sa astept ,ok am asteptat azi e marti si nu da nici un semn de viata.Si m-am gandit la urmatoarea chestie inca de la inceput,daca el vrea sa-mi ia cele 2 jocuri la un pret ff mic,si sa faca o chestie dinasta ca mi-a adus un cumparator.Am zis ca un omu' nu e in stare de asea ceva?(parea de incredere)si uite acuma marti cumparatoru numai vrea PS3-u si eu am ramas cu buza umflata,dand acele jocuri la un pret ff mic.
PS:Mai e si chestia ca amandoi erau din acelasi oras si pareau a fi buni prieteni,sau complici,deoarece cumparatorul trimitealui pe mes tot ce vbeam cu el(nu se face asea ceva,e ilogic,n-are sens...).