Pe mine m-am lovit de o mare dezamagire o data cu lansarea acestui expansion si sunt curios daca au mai fost si alte cazuri. Nu mi-am dorit expansion-ul pentru ca nu mi se pare justificat pretul si pentru ca ma joc Destiny de aproximativ 2 luni (de ce sa merg mai departe cand inca nu am descoperit limitele jocului original?). Am reusit sa strang un anumit numar de crucible points si chiar eram nerabdator sa le folosesc ca sa-mi iau gear, sa ies din rare si sa intru in legendare. Supriza cea mai mare a fost ca nu mai exista crucible points, au fost inlocuite cu legendary points, dar mie mi-au ramas in continuare crucible points si nu mai am ce face cu ele. In plus, au facut modurile de multiplayer exclusive pentru expansion, iar pentru cei care au doar varianta basic a jocului, exista 3 moduri "Classic multiplayer". Sincer, nici nu-mi vine sa-l mai joc dupa tranzitia asta. Mi se pare ca m-am intors exact de unde am plecat, doar ca trebuie sa mai platesc 40 de lire... ca sa joc aceleasi moduri de multiplayer pe care le jucam si inainte.