Quote Originally Posted by Templier View Post
.....

Robert tu ai pachetele respective? Daca da ma pot vedea cu tatal tau sa le iau si le pun ca atare direct 2 premii.
Important ar fi sa strangem cat mai multi bani. Ganditi-va ca dand intre 30-50 lei aveti sansa sa primiti un pachet cu valoare de peste 150 lei.
Salutare, normal ca le am altfel nu le m-ai donam pentru tombola , aceste LootCrate-uri sunt 2 din cele 7 abonamente pe care le am active la LootCrate, numai ca un user de aici de pe forum a decis ca este mai bine sa nu imi m-ai raspunda dupa ce le-am cumparat si am ramas cu ele, nu are rost sa le returnez si este mai buna donarea lor spre o cauza buna

Valoarea este de 130 ron Bucata , spun asta pentru cei care se gandesc ca 10 ron este o suma mare de inscriere in tombola, premiile anuntate de tine sunt de valoare foaarte mare, ma anunti daca mai ai nevoie de ceva ca am cateva produse ramase de-a lungul timpului ( asta este cand ai prea multa incredere in oricine ) pe care as putea sa le adaug daca sunt probleme la premii .

Nu te grabii sa ridici de la tata, sunt la mine si urmeaza sa le trimit, ai timp pana in Decembrie, sunt donate si nu ma razgandesc , adauga-ma si cu 50 ron donatie, da-mi contul tau te rog.