Si eu sunt de acord ca nu e OK sa schimbi regulile jocului dupa ce acesta a inceput... dar nu ma deranjeaza daca se pun toti de comun acord pentru o solutie mai buna.

Conform discutiei purtate la ultima intalnire (cea a gamerilor nebuni - Duminica la ora 7:00 AM!!!), eu as propune sa astepti pana aproape de final, sa vezi cate item-uri s-au strans. Daca sunt al naibii de multe, ar fi si pacat sa se duca la un singur castigator, si mergi pe varianta 2. Din pacate, nu vad o mobilizare suficient de mare... so... we shall see! Nu stiu, poate se teme lumea sa nu fugi cu banii si item-urile prin Belize...

Nu uita sa adaugi la premii si ceva Premium Membership. Sa zicem 6 luni de Premium pt. locul 1, 3 luni pentru locul 2, 1 luna pentru locul 3. Daca se strang atat de multi bani si premii incat vor fi mai mult de 3 castigatori (sa zicem 5), atunci 1 an - locul 1, 6 luni - locul 2, 3 luni - locul 3, 1 luna - locurile 4 si 5.

P.S. Garantez ca vor fi premii interesante... eu cel putin am incercat sa pun chestii cool... dar promit sa mai plusez daca e si interesul pe masura.