Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2008 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    #118+Mad Max - 100%[P] (3/10) Halls of Valhalla - Daca sunteti fani Mad Max o sa va distrati , dar din pacate eu am avut foarte multe fps drops si loading times stuck de 6-8 ori cand faceam curse death run . Driving este bun si customizarea la masina este oki , dar sincer as fi vrut mai multe culori sa aleg , nu n ornamente sau stickers.Melee combat este foarte usor sa il inveti , max este mai lent decat batman ofc , dar este placut , din pacate mini bosii sunt dezamagitori , toti avand aceiasi miscare , care este foarte usor de evitat si ii bati imediat.Ma bucur ca am avut customizare la par si barba , pentru ca cea custom nu o suportam deloc urgh.Am mers pe mediu la par si barba si chiar arata bad ass.Povestea este foarte slaba si foarte scurta si sincer doar misiunea 3 a fost cool.Cursele sunt foarte usoare , am reusit sa fac in afara de 2-3 curse pe toate din prima cu timp destul ramas pentru legend.Chiar mi a placut cum au gandit devs cei 15 archangels la magnum opus Jocul este bun , dar sincer aveam asteptari mult mai mari de la avalanche tinand cont ca e MAd Max si poti sa faci asa de multe , poate chiar si putin stealth nu ar fi stricat spun eu.Mi a luat 71 de ore platina , pentru ca la inceput tot pierdeam timpul aiurea hehe.Big thx to Bdub

    Attached Images Attached Images 1ld10ba1.png mad-max_20151007213429.jpg