Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2010 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    #119+WATCH DOGS - 100%[P] (4/10) Everything is connected - In primul rand mad props pentru cei care au facut social lubrificant post pacth , bravo baetii.Eu si cu patch vreau sa spun ca la extreeme drinking game lvl 6 analog mai aveam putin si o luam razna , dar ciudat lvl 8 si 10 le am facut din prima Un joc foarte bun si pot spune ca mia placut mai mult decat Mad Max.L-am inceput acum 3 luni , am jucat 1-2 ore si am spus eh pauza.Apoi cu un amic am facut bad blood dlc side mission co op si a inceput sa imi placa.Povestea devine foarte buna de la act 2 si mi a placut foarte mult.Pot spune ca pentru cele 10 online hacks mi a iesit din 12 invasions hihi.Felt good Side missions foarte cool , dar sincer prea multe fixers si bad blood dlc prea multe side stuff pentru o poveste oki , dar foarte scurta.A fost fun cu un amic sa facem 60 din ele in co op totusi.Tinand cont totusi ca watch dogs are cel mai varza driving ever , unele driving contracts in dlc mi -au scos peri albi haha + online races varza la cum joaca unii.Hacking a fost foarte bun , ce misto era sa folosesti jam comms , blackouts , ied's si grafica noaptea cand ploua excelenta.Din pacate Aiden este cam meh si mi a placut T bone mai mult.recomand acest joc tuturor , dar sper Ubi in sequel sa imbunatateasca driving si la online hacking sa nu fiu invadat in fiecare ora cand eu nu invadam pe nimeni , devenea putin enervant sincer urghh...

    Attached Images Attached Images 1lb227ac.png watch_dogs-_20151009091222.jpg