M-am dus ieri in magazin la Altex Iasi, sa ma interesez de stoc pentru joc, si bineinteles ca nu il aveau inca. Am facut comanda in magazin pana la urma, am platit in avans, toate alea. Spune tipul ca vine astazi si vin eu si il ridic din magazin. Ok. Pe la ora 5 dupa amiaza verific stocul, si vad ca jocul e in stoc la MediaGalaxy si inca un Altex din oras. Ok. Hai la altex ca sigur l-au primit si ei ca a mai venit o tura de jocuri nu ? ****. Dar hai ca astept pana maine ca asa s-a spus. Nu am primit nici o notificare nimic astazi, si am sunat la numarul generic care il au sa ma interesez de comanda. "Produsul inca nu a plecat de la noi, veti fi notificat prin e-mail cand ajunge la curier". So basically, if getting ****ed over ever existed, this is the case. Am platit in avans, astia nu au jocul, nu ajunge astazi, dar el sta in alte magazine pe raft CU 20 LEI MAI IEFTIN (pentru ca aparent astia schimba pretul din 10 in 10 minute)

**** this ****, **** altex, **** their **** cause they don't even have a phone number for their store and **** I just wanted my game.