In store? Pai ce au schimbat acolo? E acelasi rahan de la inceput. Pe bune, comparati si voi cu store-ul de la PS4. Acolo ai categorie dedicata de reduceri, poti filtra jocurile dupa pret, cand te uiti la o lista iti scrie si pretul langa joc, nu trebuie sa dai click, sa astepti animatia care sa intre pe pagina jocului si abia acolo sa afli pretul. Sunt impartite jocurile precum in Appstore sau PlayStore, cele recomandate, cele mai jucate si alte bla-bla, most grossing

Nu stiu, nu imi place deloc ce vad la Xbox pe partea asta. Daca in generatia trecuta am fost placut impresionat la fiecare update major de dash, acum se axeaza, cum zice cineva mai sus, prea mult pe chestii sociale, prea multe abureli cu TV si alte prostioare de care nu ai nevoie. Iar de reclame nu mai zic, iar am reclame peste tot la Netflix, Nachos si Beef Jerky.

Eu am consola ca sa ma joc, asa ca vreau acces usor la jocurile mele, vreau un store pus la punct unde daca am odata 5$ in wallet sa imi pot filtra un search cu toate jocurile pana in pretul ala, sau macar ceva in ordine crescatoare, sa vad usor pretul fara sa dau nu stiu cate clickuri de pomana, samd.

Nu imi place deloc ce vad.