Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2087 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    +Destiny - 100%[P] (3/10) Become Legend!!! - Taken King Dlc terminat.Year 2 a venit cu multe lucruri noi pentru prima luna , dar apoi te trezesti ca nu ai ce face in afara de trials of osiris si raid pe hard , pentru ca ofc nimeni nu vrea pe normal Ultimul trofeu care lipsea era touch of malice quest , dar aveam asa o lene sa culeg fragmentele Pot spune ca sunt foarte bucuros ca in yr 2 Bad Juju chiar e o arma foarte buna woop .Desi au promis ca RNG va fi mai bun , dupa 600 de ore in joc ultima rng primara care o vreau de cand am inceput jocul in iunie este Red Death si nimic , WHYYY???Saptamana asta am avut 11 exotice primare si nimic + in ultima luna am avut peste 30 , **** u RNJEsus...Raid -ul este f cool , dar foarte simplu aia stau acolo , tu acolo , tragi acolo , desi fun , vroiam si eu nenea sa vorbeasca nu roarr Din armele noi exotice Jade Rabbit e preferata mea pew pew PEW Abia astept patch -ul de luna asta cu marele nerf la shotguns , manh asa zic eu , eu tot sper , sunt satul de slide shotgun si desi au scot shot package tot mori de la 5m+ fml... Cum am spus un nou expansion bun , dar nu merita 40$ daca nu ai multi amici sau un clan sa joci frecvent Aaaa si sa nu uitam hail SUNBREAKER Titan 8 ciocane OP FTW!!!

    Attached Images Attached Images 52l0407ab.png