Quote Originally Posted by Templier View Post
Dragi colegi,

Micul nostru concurs a ajuns la sfarsit. Astazi se va face tragerea la sorti pentru a desemna castigatorii, se va face la Mall Promenada unde incercam sa facem si o intalnire cu membrii site-ului CG.De la inceput am incercat sa fac lucrurile cat mai ok si sa nu deranjez programul nimanui asa ca m-am deplasat la fiecare in parte pt a strange lucrurile si sper ca a iesit ok.
Banii stransi pentru site sunt 1138 lei si 96 de obiecte ( fara cele de la Razu si Poe care dau banii si lucrurile la intalnire ).

Din aceste lucruri eu de la inceput ma gandeam sa ofer cat mai multe premii ( nu 1 singur ) si astfel optiunea ar fi :

Castigatorul Loot Crate sa primeasca 20 obiecte
Locurile 2 - 15 sa primeasca 6 obiecte

( se mai poate discuta la intalnire dar asa mi se pare mai corect/fun )

Si daca va intrebati care sunt obiectele consider ca nu mai este cazul sa se pastreze misterul asa ca enjoy the photos ...
Foarte frumos, felicitări pt tot ce ai făcut. Respect Templier! La mulți ani ConsoleGames!!! Distracție plăcută, mi-ar fi plăcut să fiu și eu prezent, o să închin azi un pahar pt voi! Nu in ultimul rând un mareeee mulțumesc celor care au donat, fără ei nu se putea. Love u guys!