Single post: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #2098 SP
    Member b615dub's Avatar
    #61 Mad Max (5/10) - 100%, In sfarsit am reusit sa fac platina,am crezut ca nu mai ajung la ea Jocul are o poveste destul de interesanta dar pacat ca la sfarsit se termina asa brusc, merita un boss/race fight ceva mai interesant. Grafica e chiar super tare in special exploziile foarte bine realizate, design-ul masiniilor foarte bun, sunetul motoarelor excelent dar din pacate controlul lor este sub orice critica. Jocul prezinta destule parti nasoale. In primul rand sacadeaza ingrozitor la viteze mari ale masinii sau in batalii mai de amploare, bug-uri destul de numeroase, si sa nu mai zic de acei stalpi de electricitate in care intrii cu toata forta in ei, nu se rup si te mai da in spate cativa metrii. Upgradurile masinii sunt degeaba, inafara de cele pentru arme care chiar se vad, cica pun roti pentru % grip mai bun pe nisip si cand ma abat um pic de la drum scade viteza in draci. Death Race-urile super ok dupa ce deblochezi toti Archangels

    Dar cel putin nu am intampinat glitchuri la trofee mai ales la partea cu 191 de locatii.

    Attached Images Attached Images 1ld10ba1.png