Single post: Masina Consolistului!

  1. #488 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Leutul meu... cam asta a primit el azi, in loc de Sarbatori Fericite! Se pare ca in ultima vreme prea multi tampiti si-au luat carnet... La fel cum se pare ca in ziua de azi e prea complicat sa iesi dintr-o parcare fara sa te urci peste celelalte masini parcate... In fine, numai de asta nu aveam timp si chef acum...

    Masina asta a fost geniala (Peugeot 307), nu am schimbat la ea in atatia ani mai nimic (doar baterie si cauciucuri/placute de frana), nu m-a lasat la greu, nu a intrat in nimeni si nimic... dar in tara asta, cred ca ar trebui sa-mi iau maxim Dacia! Deja a fost lovita de 2 ori in parcare platita! In stationare, ffs!

    P.S. Si ca sa fie totul perfect in tara asta a noastra (frumoasa, dar locuita de prea multi prosti), am mers la asigurator (Omniasig) impreuna cu cel vinovat. Ghiciti ce? Vinovatul are un tratament special, el poate sa intre frumos in zona dedicata... pe cand cel lovit, nu poate decat cu programare! Care ati ghicit... in perioada asta (a se citi cam tot anul) e pauza... Mama ei de viata! Si de tara...
    Attached Images Attached Images img_1999.jpg img_2001.jpg