Nu am comparat numai cu The Order, special am pus si Witcher acolo care e mult mai mare si mult mai bun. Am zis despre hardware si despre ce se poate atinge in 2015 dpdv calitativ, iar Fallout pur si simplu este in urma.

Si da, ok, ai sistemul de VATS, dar sa stii ca eu nu prea l-am folosit pentru ca te scoate deseori de pe "sine", iti cam taie din macaroana daca esti intr-un gunfight mai antrenant. Nici in 3 nu il prea foloseam.

Scuze, am adorat jocul, i-am facut si platină si toate cele, dar nu pot sa trec cu vederea astfel de neajunsuri. Ideea e ca nu se mai poate asa, nu ar trebui sa acceptăm astfel de lucruri ci sa le taxam când le vedem, altfel se culca industria pe o ureche. Si stai linistit ca daca era ok ca shooter ii urca nota la gameplay cu maxim un punct, are alte bile mult mai negre.

Plus ca nu poti sa zici ca l-am notat ca un FPS player când am zis de mai multe ori ca este un RPG loial si adevarat. Dar cand ii faci componenta de FPS, de ce as ignora-o si nu as taxa-o avand in vedere ca petreci cea mai mare perioadă de timp in perspectiva aia?

Sent from my HTC One M8s using Tapatalk