Jocul asta cand l-am vazut prima data, acum nu mai stiu cat timp, am zis oau! Arata misto, ceva shooter co-op, post apocaliptic sau pandemic ceva, atmosfera misto, grafica si sunetele armelor erau bestiale. Deabia asteptam sa-l joc.

Timpul a trecut, jocul mai ca a uitat lumea de el...si uitanduma acum la ultimele gameplay videouri parca e alt joc, grafica net inferioara, interfata foarte urata si incarcata cu enspe mii de liniute si texte all over the place si shootingul pare total nenatural. Sunetele armelor si AI-ul inamicilor e foarte tampit, stau in camp deschis asa ca prostii sa bagi incarcatoare pline in ei ca sa moara. Inamicii mi se par prea bullet spongy, adica nu pare natural, la Destiny de ex. mai merge smecheria asta ca sunt Aliens, insa la oameni e foarte ciudat sa vezi ca trebuie sa bagi 20 de gloante intr-unul ca sa moara.

Meh, I don't now, mie cel putin mi-a scazut foarte mult interesul pt joc vazand ultimele clipuri. La fel am patit si cu Watch Dogs, pe care nici nu am apucat inca sa-l joc. Poate jocurile astea open world de la Ubisoft nu mai sunt pt mine, nu ma mai atrag ca inainte asta e clar.