Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
Eeee, hai sa ne certam acum pentru niste interpretari.

Uite, eu personal nu inteleg de ce o sa iasa continuare la Titanfall. Pentru ca eu il consider o mizerie, pe care nu l-am putut juca nici 5 minute, luat prin EA Access. Mai mult mi-a luat sa-l instalez. Dar stii ce nu fac ? Nu merg pe thread-ul Titanfall 2 sa spun, citez "La cat de prost a fost primul, ma mir ca are si un sequel ...". Pentru ca am bun simt si pentru ca daca nu-mi place, merg mai departe.
Ii respect pe oamenii carora le-a placut si-mi vad de jocurile care-mi plac mie.

Ei, stii ca nu ne certam. Discutam si noi. Evident, cum am precizat, postarea nu era cea mai constructiva. Asa e bine in viata (in general), sa te bazezi pe lucrurile pozitive si pe cele care iti plac. Acum na, mai sunt si derapaje. Daca e trolleala ieftina, nu se accepta.

Ca sa nu fiu total offtopic, nu sunt entuziasmat atat de mult. Cum a precizat si Tudy, astia au amestecat oalele foarte mult, ai 5 gusturi in gura cand joci un joc Ubisoft. Sunt convins ca va veni momentul unui reboot in birourile Ubi, dar nu stiu daca va fi odata cu WD2.