1. Foarte bine ca vor sa mai scoata un Destiny, dar tacticile lor de a-ti toca banii sunt incredibil de enervante. Cumperi jocul de baza si cand apare al treilea expansion (dar de fapt, singurul care face ceva notabil in joc si care chiar pune un pic de suflet in poveste, nu ca celelalte doua care nu meritau mai mult de 5 USD, amandoua...) nu exista sansa sa-l cumperi separat, ci doar cu toate celelalte. Ergo, oricati bani ai cheltuit mai devreme, te alegi cu un un joc si doua expansion-uri (foarte overpriced) inca o data. Fun part? Eu personal n-am avut decat jocul basic, dar chiar si-asa, acum sunt fortat sa-l valorific, si cine mai vrea sa-l cumpere cand fara "Taken king" nu ai acces la peste 50% din joc?!

Multumesc Activision!!! Ar trebui sa faca un gamingsins video cu el. Imi place, dar serios... I feel like a jackass for giving them money...

2. Inca un CoD?! Cred ca asta este cea mai longeviva franciza de shooter-e si singura alta franciza care o poate egala este, cred, Fifa! Din pacate, cu fiecare Fifa nou simti ca primesti mai mult, dar mi se pare ca CoD si-a pierdut din farmec o data cu Black Ops III si Advanced Warfare. Mi-e dor de Call of duty 2...