Quote Originally Posted by MonkY View Post
Daca imi aduc bine aminte si Move-ul (ca si Kinect-ul) cand a aparut facea "senzatie" si a fost stoc epuizat in aceeasi zi. Asta nu inseamna ca n-au fost o mare porcarie in final... Sper ca aici sa nu fie cazul, dar eu nu mai "pun botul" la chestii gen "wow, ce bine se vinde - inseamna ca-i bun!".

P.S. Nu mai fi asa agitat cu produsele Sony. Sunt sold out cele care sunt "day one" delivery (adica un prim batch cu un nr. limitat)... din cate vad ele sunt bine merci pe stoc, la pre-order, pentru oricine doreste: Sony PlayStation VR: Amazon.co.uk: PC & Video Games. Totusi, la 349 Lire + transport > 2100 RON. Eu unul mai astept...
serios? comparam PSVR cu move/kinect? PSVR este un virtual reality headset, asta nu este un controller sau un tool pt PS4, este o noua platforma cu jocuri noi si o noua cale de a juca jocurile vechi/vedea filme etc., VR-ul este viitorul, chiar daca generatia asta nu va face VR-ul mainstream, vor fi alte generatii care il va face, fie ca iti place fie ca nu, VR este viitorul iar Sony este in el cu cea mai buna optiune care nu te trimite in spital, smartphones, tvs, monitors, toate astea sunt frumoase dar sunt depasite de mult, viitorul este in headseturi ca hololens a.k.a. artificial reality si PSVR, virtual reality