L-am terminat si eu. Avand in vedere ca l-am cumparat acum 1 luna sau poate chiar 2. Prima data cand am intrat in el nu prea mi-a placut grafica si l-am lasat in standby destul de mult. Apoi nu prea mai aveam ce sa joc si am zis sa ii dau o sansa. Jocul nu prea exceleaza la grafica dar combatul si sunetul, mie cel putin mi se pare geniale. Combatul eu zic ca e mai bun decat cel din Batman. Povestea este ok per total, cu cat avansezi mai mult in joc cu atat devine mai interesanta. Caracterele sunt foarte bine facute, sincer cand am inceput sa joc, imi placea mai mult de Evie. Acum imi place mai mult de Jacob pentru ca are niste combo-uri dementiale. Evie e mai mult pe Stealth si Jacob pe Fighting. Jocul mai are si unele bug-uri, atunci cand incerci sa te urci pe ceva sau sa cobori de pe ceva, dar nu deranjeaza foarte mult, mai ales daca mergi foarte des cu trasura.
Nu cred ca o sa ii fac platina chiar daca silvian92 mi-a spus ca e foarte usor de luat.
Deci daca nu mai aveti ce juca si ati prins jocul la un pret bun, eu zic ca merita sa il cumparati.