Despre ebay am auzit ca doar un pic trebuie sa te dai "deranjat" de o livrare si imediat iti fac refund, iti dau jumatate din bani inapoi sau gasesc o solutie sa te multumeasca pentru ca nu-si permit sa aiba review-uri negative, chiar daca este 1 la 1000 de tranzactii, asa ca inteleg situatia ta, Leni.

Ca update, dupa ce le-am trimis un e-mail in care mi-am exprimat frustrarea si ca mi se pare inacceptabil cum isi trateaza clientii, si ca Fallout 4 a fost primul si ultimul joc pe care l-am cumparat de la ei, ca le fac publice conversatiile astea ca sa vada si alti gameri ce ii asteapta, primesc un e-mail astazi in care o don-soara, Shannon, imi explica ca vrea sa-mi rezolve problema si ca, inca o data, o echipa specializata imi va revizui cazul.

---------- Post added 01-04-2016 at 14:04 ----------

Mentor, eu stiu ce spui, dar asta se intampla la inceputul lunii martie ori eu nu mai sunt acolo. O sa dau o fuga, saptamana viitoare, prin Frankfurt, poate mai gasesc ceva "deal-uri" misto, dar de data asta voi fi carcotas si o sa-mi iau precautii. Acolo aveau GTA5 cu 29 Euro, Halo 5 cu 34, si multe alte preturi misto pentru toate consolele.