Eu zic ca sunt superficiale argumentele tale, nu te supara. Real a intalnit Dortmund 2 ani la rand, care a si ajuns in finala in unul din ani, a intalnit Bayern in semi-finale, a intalnit Atletico in sferturi (finalista anului precedent) si Juventus care a eliminat-o anul trecut. Cum poti spune ca astea sunt echipe slabe? Esti singurul care crede si spune asta. Si o dai mereu la intors la treburile astea si spui ca au avut echipele alea jucator accidentati (Dortmund), ca apoi sa iti arat condica meciului unde se vede ca nu lipsea decat 1 jucator in unul din manse, iar la Real lipsea Marcelo si inca cineva.

Cat desore arbitraj, la meciul Barcelona - Real un gol anulat aiurea, la meciul Barcelona - Atletico un rosu acordat complet aiurea, la meciul Atletico - Barcelona trebuiau eliminati 3 jucatori de la Barcelona: Suarez, Neymar, Iniesta. Si asta doar acum, in ultimele 3 meciuri importante. Vrei sa mai pomenim si meciul din ianuarie intre Barcelona si Atletico cand au fost eliminati doi jucatori de la Atletico? Astea nu se pun? Iti place sa zici ca Atleti joaca murdar, dar daca te uiti la reluari nu sunt momente de rosu. Iar cand Busquets a dat de pamant cu Griezman in primul tur din sferturi, nici macar galben n-a vazut.

Dar problema in toate discutiile esti tu pana la urma. E absurd sa pomenesti tu de flame, cand asta faci tu in mod repetat de cateva zeci de pagini. Ai si spus odata ca o faci intentionat (nu, nu stau sa iti caut postarea ca sa iti dau quote). Tonul si modul in care te adresezi colegilor de forum este la limita, iar pentru asta nu ai nicio scuza. Aerul de superioritate pe care il prezinti cu fiecare postare nu face decat sa irite pe toata lumea, vezi doar si tu reactiile colegilor de forum pe paginile trecute, ca sa nu mai zic de numeroasele reclamatii primite la adresa ta. Nu cred ca dupa atatia ani pe forum tot nu stii sa te comporti, doar ca nu vrei. E treaba ta, dar cred ca mi-a ajuns si mie sa tot sper ca poate intr-o zi iti revizuiesti atitudinea. Esti liber sa te comporti in continuare in felul asta daca doresti, dar vei ajunge sa nu mai fi bagat in seama daca continui asa.