@chris diaz: Nu cred ca te-a jignit nimeni, sa stii. Mie imi pare rau de atitudinea pe care o ai insa, nu de parere ca aia e treaba ta, ci de atitudine. In lumea asta in care traim nu mai apreciaza nimeni munca facuta cu mana de cineva, toti cautam robotizarea produselor, un estetic mult prea matematic si se pierde din spiritul unor obiecte. Ce face sau ce incearca Templier sa faca mi se pare chiar de invidiat, cel putin din cati am mai auzit ca au mai modificat ceva la o consola au pus un sticker cum ai aratat tu, iar mie alea in proportie de 99% mi se par de o tiganeala greu de replicat. Nu cred ca a spus nimeni ca ce face Templier e perfect, si nici nu iti zic sa faci tu ceva mai bun, ca nu e munca pentru oricine, dar omul incearca sa faca ceva ce nu multi in ziua de astazi mai fac si mie imi place spiritul pe care il are in incercarea lui. I-am spus si eu ca in Romania nu faci bani din asa ceva, iar pentru lansarea asta nu va primi probabil nimic, dar nu e motiv sa ai o atitudine precum cea pe care ai prezentat-o tu.