Quote Originally Posted by chris diaz View Post
Serios, tu vrei sa primesti bani pe asa ceva ? Jesus, parca bunica-mea de 84 de ani, si-a tras ciorapul peste controller. Eu, unul, nu as da banii vreodata pe acel "ciorap". In schimb gasesti skin-uri de la 5 euro pana pe la 30 euro care arata cum trebuie :
Mi se pare amuzant cum TU zici ca ai fost jignit.Nu vad cu ce te-a jignit Dant3, pana la urma remarca lui putea sa imi fie si mie adresata.
Nu iti place e ok, treaba ta dar de la a zice ca nu iti place pana la a desfinta un lucru e mare distanta.

"Cam asa arata un controller PS4, Uncharted 4 custom made, facut din componente pe care ulterior si le-a insusit si Templier, crezand ca este original."

Mi le-am insusit ... cred ca sunt original ... butoanele se gasesc pe net si am pus si link de unde se pot lua. Asta e alta insinuare low. Consider ca sunt original prin design si prin munca depusa nu prin obiectele pe care le cumpar on-line.


"dar sa vii cu materialul ala asa nefinisat, fara nici o cusatura de-a ta, sa ai pretentia de a fi expus la lansarea lui Uncharted 4 si sa mai pretinzi si bani pentru asta ?"


viziunea fiecaruia este discutabila. a mea este una organica asupra manetei. inteleg ca tu esti mult mai atras de linii drepte dar eu nu. nu prea vad rostul cusaturilor la asa ceva + recunosc ca nu ma pricep la cusut si chiar si asa dpmdv nu ar fi mers.

treaba fiecaruia ce crede numai ca nu iti inteleg vehementa. astept cu nerabdare proiectele tale