Jocul e haotic intr-adevar, dar e un haos controlat. Cel putin eu, in mijlocul acelui haos, stiam exact cine trage in cine, unde, cum, si pozitia jucatorilor. Si normal ca nu e la fel de avansat grafic precum The Last of Us pentru ca... nici nu vrea sa fie avansat. Uita-te la toate jocurile blizzard, au acelasi ton cartoonish si care sa mearga pe cat mai multe sisteme (din pacate stau prost cu optimizarea baietii), WoW e vai de steaua lui ca grafica dar cui ii pasa? Sunt alte mmo-uri care sunt mult mai avansate dpdv grafic dar nu ai nici jumate din succesul ala.

Nu stiu, eu am jucat niste meciuri cu unii baieti super coordonati care stiau exact de ce erou e nevoie in momentul repsectiv, stiau exact cand sa puna shieldul, unde sa puna trap-urile, in ce combinatie sa-si dea ultimatele (combo de ulti Zarya + Hanzo e criminala), etc... Sunt de acord ca e cam putin content pentru pretul ala, dar sunt convins ca o sa tot bage chestii in el si o sa-l faca cum trebuie (uita-te la D3 ce porcarie era la lansare si cum a ajuns sa fie acum).