Single post: Gran Turismo Sport

  1. #34 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu sunt foarte dezamagit de ce am vazut. Din puct de vedere vizual mi se pare un GT6 remasterd pt PS4, sunetul motoarelor e la fel ca in precedentele, nu am observat nici o diferenta, Driveclub ii da clasa la acest capitol, nu mai vorbesc de grafica. O sa veniti sa-mi ziceti ca ala e la 30fps si asta e la 60fps, normal ca nu poate sa arate ca Driveclub. Eu zic ca putea sa arate, cu putina munca in plus si mai multa silinta se putea, ala e un joc ce a iesit acu 2 ani, s-au mai optimizat lucruri de atunci, iar seria GT tot timpul a fost "on the cutting age of graphics". De data asta se pare ca au dato in balta. Nu m-a impresionat cu absolut nimic trailerul ala, si mi se pare cel mai prost trailer de GT din toate timpurile.

    Toate acestea le zic cu durere in suflet pt ca GT e seria mea favorita de racing, si m-a dezamagit complet, nu ma asteptam la texturi 2D de PS2 sa mai vad intr-un joc de PS4. Traseele arata jalnic, ziduri 2D de copaci desenati pe Nurburgring gizas. Nici masinile nu mi se par cine stie ce, arata bine doar in photomode(care nu ma incalzeste cu nimic, nu-mi iau joc sa stau sa fac poze)

    Daca asta e masina de GTSport...I have no words:
    Attached Images Attached Images 2be7f8f878c3f72a5d1dbydooz.png